עיצוב משרד – 10 טיפים לעיצוב ומשרד ירוק

5 בינואר 2021

10 טיפים למשרד ירוק יותר שקל ליישם כמה מהן או את כולן!

מגפת ה COVID-19 הביאה איתה השבתות זמניות והפחתה בפילטת הפחמן. משבר האקלים ממשיך להשתולל, מה שהופך שינויים סביבתיים רחבי היקף וקבועים ליותר ויותר נחוצים כדי לא להגיע לאחר את הרכבת ולהתקדם לקראת הגבלת הטמפרטורות העולמות של כדור הארץ. 

 

משרד ללא נייר

שימוש בהודעות בדוא"ל ושימוש באחסון ענן לצורך שיתוף קבצים. שימוש בנייר ממוחזר, סריקת מסמכים והדפסה משני צידי הדף.

חד פעמי – OUT, כלים לשימוש חוזר – IN

הפסק שימוש בכלים חד פעמיים. אפשר גם למתג את הכלים והבקבוקים ללוגו החברה או למשפטים חביבים שמייצרים אווירה המתאימה למשרד.

3F_ACS_BRW-4-600x600

צמצם את השימוש, עשה שימוש חוזר, מחזר

טיפ זה עשוי להיראות מובן מאליו, אך אם מתקני מיחזור לא נגישים לעובדים, הם נוטים פחות להשתמש בהם. מיחזור הוא יותר מאשר רק לשים את העיתונים הישנים שלך לפח המיחזור. עידוד עמיתיך העמיתים לעשות שימוש חוזר בדברים כמו תיקיות ומחברות או רישום הערות בצד האחורי של הדף לא רק יעזור לסביבה, אלא גם יכול לעזור למשרד שלך לחסוך כסף. בארץ עדיין אין פחים כאלה שתורמים לעיצוב משרד אבל אפשר לשים 3 פחים נפרדים ולקחת בחשבון בעת תכנון משרד ירוק.

השתמש במוצרי ניקוי שאינם רעילים

מוצרי ניקיון משרדים סטנדרטיים רבים מכילים כימיקלים קשים העלולים לפגוע בסביבה (ואפילו בגופנו!). שקול לבקש מחברת הניקיון שלך להשתמש במוצרים ירוקים או לעבור למוצר שעושה זאת. 

הגבל חימום וקירור

אמנם נראה שזה בלתי אפשרי למצוא את הגדרת הטמפרטורה המושלמת במשרד כדי לספק את כל העובדים, אך ביצוע שינויים קטנים כגון כיבוי התרמוסטט בין לילה והנהגת קוד לבוש א-פורמלי בחודשי הקיץ יכול באמת לעזור בהורדת העלויות. הקפדה על כך שמערכת המיזוג שלך במצב תקין ונבדקת באופן קבוע תעזור לך להשתמש בכמה שפחות אנרגיה.

נסה לעבור לחטיפי משרד ידידותיים לסביבה

תמוך בחברות חטיפים, קפה ותה המיוצרות מוצרים ירוקים, כמו פירות וירקות, שקדים ומוצרים לא מעובדים. אתה לא רק תעזור לסביבה, אלא גם יכול לשפר את בריאות העובדים שלך!

iwona-lach-psuWeghs_CM-unsplash

צרו ועדה ירוקה

הקימו צוות עובדים שיעזור להנחות את משרדך לקבל החלטות בר קיימא וירוקות יותר. זה יעזור לחנך את כל המשרד וגם יקל על אינטראקציה ושיתוף פעולה בין עובדים שאולי לא זכו לעבוד יחד בעבר.

כיבוי חשמל בסוף יום העבודה

זכור לכבות את כל המחשבים, המדפסות / מכונות העתקה ואלקטרוניקה אחרת שאין צורך להשאיר אותם בסוף היום יכול לעזור להפחית את צריכת האנרגיה. ניתן להגדיר מחשבים להגדרות חסכוניות באנרגיה כאשר המסכים מוגדרים לכיבוי תקופות ללא שימוש.

התאמות תאורה

התאמה מתי ואיך אתה משתמש בתאורה במשרד שלך יכולה להשפיע מאוד על צריכת האנרגיה. הקפידו לכבות את האורות ביציאה מחדר (או להתקין חיישני תנועה) ושקלו להשתמש באור טבעי בתדירות האפשרית כחלופה. שקול להסיר את כל נורות הליבון. נורות פלואורסצנט קומפקטיות (CFL) ונורות לד הן אפשרויות התאורה הטובות ביותר לסביבה עבור המשרד שלכם.

gemma-evans-195670-unsplash-e1555081920975

נסיעה ירוקה

האם ידעת שעובדים אמריקאים מבלים 47 שעות בשנה בממוצע בתנועת שעות העומס? זה באמת מצטבר! למעלה מ -3.7 מיליארד שעות ו -23 מיליארד ליטרים של גז מבוזבזים עקב תנועה גדולה מדי שנה. כדי להפחית זאת, נסה לעודד שיתוף פעולה בין עובדים, או להציע הטבות תחבורה ללא מס לתחבורה ציבורית. יש מעסיקים שמתחילים להעניק בונוסים לנוסעי האופניים והרכב והטבות מיוחדות לנהגים היברידיים. שקול להציע עבודות טלפוניות, במיוחד עבור עובדים הנוהגים בדרך כלל לעבודה. זה יקטין את הזיהום ויגדיל את זמן העובד.

יישום ולו רק כמה מהשינויים הקטנים הללו במשרד שלך יכול להשפיע רבות על הקלה בהשפעת החברה שלך על כדור הארץ. אנו ממליצים לך להציג את מאמציך הקיימים באתר החברה שלך או אפילו לכלול אותם כחלק מהצהרת המשימה שלך. הקפד להגיב להלן אילו שיטות עבודה נוספות המשרד שלך עושה עם ההצלחה הירוקה שלך. יצירת משרד ירוק יותר תועיל לכולם. יש לך את זה! 

סיכום

יישום ולו רק כמה מהשינויים הקטנים הללו במשרד שלך יכול להשפיע רבות על הקלה בהשפעת החברה שלך על כדור הארץ. אנו ממליצים לך להציג את מאמציך הקיימים באתר החברה שלך או אפילו לכלול אותם כחלק מהצהרת המשימה שלך. הקפד להגיב להלן אילו שיטות עבודה נוספות המשרד שלך עושה עם ההצלחה הירוקה שלך. יצירת משרד ירוק יותר תועיל לכולם. יש לך את זה! 

נשמח לדבר איתכם

עיצוב פנים למשרד – משרדי Linkedin ב Empire State Building – עיצוב משרד מודרני וחוויתי

עיצוב הפנים למשרד LinkedIn בניו יורק, הינו עיצוב משרד חוויתי ותוסס ברוח המותג, המתאים לעובדים הצעירים מדור ה Z. המשרד כולו בכחול, אפור שחור, עם אלמנטים שגולפו כמו מתוך משחק שח ופינות נחבאות.

קרא עוד »

עיצוב משרד מודרני – עובדים בקפסולות, גמישות המרחב הציבורי, הקטנת שטח המשרד לעובד – איך עושים את זה?

משרד M Moser בוונקובר, המתמחה ב תכנון משרדים, הינו מעבדה לצורת עבודה במשרד שבו יש גמישות בלוחות הזמנים של העובדים. תכנון המשרד בוחן את המודל של עבודה מבוזרת – חלק מהעובדים עובדים בקפסולות, וחלקם 2-3 ימים עובדים מהבית. הקטנת שטח המשרד, וגמישות מירבית של החלל.

קרא עוד »

השארת תגובה

דברו איתנו
close slider

נשמח לדבר איתכם

  לקבלת המדריך עיצובים שמשפרים ביצועים והרשמה לרשימת הדיוור

  גלילה לראש העמוד

  נשמח לדבר איתכם

   לקבלת המדריך עיצובים שמשפרים ביצועים והרשמה לרשימת הדיוור

   רוצים לעצב משרד שהעובדים אוהבים להגיע אליו?
   השאירו פרטים וקבלו את המדריך המלא לעיצוב משרד היברידי לשנת 2022.

   צור קשר

   ​​​​​​​קבלו את המדריך עכשיו, בחינם!
   השאירו את הפרטים והמדריך בדרך אליכם!    הצטרפות לרשימת הדיוור

    דילוג לתוכן