אורנה ברקת - מעצבת משרדים

אודות

סטודיו אורנה ברקת מעצב לכם משרד שמרגיש בית. אנחנו בסטודיו חולמים ונושמים יום יום עיצוב משרדים. הסטודיו מחויב לסטנדרטים הגבוהים ביותר של תכנון ועיצוב ומתעדכן כל העת בטרנדים העיצוביים בחברות המובילות בעולם. הסטודיו מספק פתרון מקיף ומלא, וברמה הגבוהה ביותר, של עיצוב-תכנון-ליווי פרויקט, במקביל למחקר ולמידה תמידי של מגמות התכנון והחומרים החדשניים ביותר. כל פרויקט תכנון ועיצוב חדש הוא יצירה חדשה שבו אנחנו מרחיבים עוד את יכולותינו כדי להעניק לכם את משרד חוויתי שעובד בשבילכם תוך מתן השירות הזריז והטוב ביותר.

איך זה עובד?

לאחר ההיכרות שלנו ושמיעת הצרכים, החלומות וגם התקציב, נבחן יחד איתכם את התמונה המלאה ונצלול פנימה. נייצר תכנון ראשוני ולאחר מכן נגבש קונספט עיצובי. התהליך יכלול התייחסות הן לסביבת העובד והן לחללים המשותפים ושטחי הפנאי. הדיאלוג שלנו ישלב כל הזמן התייחסות לצרכים שלכם עם התייחסות לטרנדים העיצוביים המובילים כיום.
נעצב עבורכם משרד שהעובדים והלקוחות ירגישו בו בית, שיהיה מנוע עצמתי להצלחת החברה. נשקף בעיצוב את התרבות הארגונית שלכם, תהליכי העבודה הייחודיים וצרכי המחלקות השונות. נעצב את משרדכם ברוח שלכם, משרד מודרני מתקדם ונעים. השירותים שלנו כוללים מעטפת מלאה של תכנון, עיצוב ומיתוג המשרד. בתהליך שלנו נכין סט תכניות, כתב כמויות, מכרז קבלני, קונספט עיצובי המלווה בהדמיות ועוד תוך התייחסות לתקציב ולזמן העומד לרשותינו. להשלמת התהליך נלווה את הפרויקט כולו עד הטא'צ האחרון. ניתן לקבל בסטודיו גם ייעוץ שעתי, נקודתי וליווי קדם השכרה וקנייה.

האני מאמין של אורנה ברקת מעצבת משרדים

"ליצור עבורך משרד שיגרום לעובדים, למנהלים וללקוחות החברה להגיע אליו בחיוך: לתכנן עיצוב חדשני שמרגיש בית. עיצוב מרגש. עיצוב שממקסם את התפוקות של העובדים שלכם ושיגרום ליותר ויותר לקוחות להרגיש בטוחים אתכם ולסגור אתכם עסקאות. עיצוב משרד שיענה על הצרכים והתרבות האירגונית ויהיה נאמן לערכי המיתוג של החברה שלכם. ביחד ניצור חוויה נעימה ייחודית ומחברת".


אורנה ברקת, שלכם ואיתכם לאורך הדרך.

מעצבת פנים אורנה ברקת
מעצבת פנים אורנה ברקת

מעצבת משרדים, מהנדסת ומנהלת

שילוב מנצח לתכנון המשרד

אורנה ברקת בעלת הסטודיו, משלבת ניסיון עשיר כמעצבת משרדים בכירה המעודכנת בכל המגמות והחידושים בעולם ובעלת ידע וניסיון ניהולי בעולם העסקי ובתעשיית ההייטק בפרט. כמעצבת משרדים אורנה מביאה עמה ערכים מוספים כמו יכולת מוכחת בניהול פרויקטים מורכבים. לאורנה היכרות מעמיקה עם הצרכים המגוונים של הארגונים – צרכי ההנהלה וצרכי העובדים. לאורנה ידע וניסיון רב ביצירת סביבה חווייתית מנקודת מבט שיווקית ותדמיתית.

אורנה הינה מעצבת פנים משנת 2009. בעלת ניסיון של 20 שנה בניהול ופיתוח פרויקטים בתחומי ההייטק. לאורנה הסמכה כמעצבת פנים בסטודיו ברזין-שוהם, תואר שני במנהל עסקים של  Kellogg-Recanati , תואר ראשון במתמטיקה, הנדסת מדעי המחשב ולימודי אומניות ביפן. דירקטורית במוזיאון העיצוב בחולון,  מרצה למנהלים בנושא "איך לפתח את היצירתיות שלנו? " ומנטורית בהתנדבות בקרן שמש לליווי יזמים צעירים.

 

נשמח לדבר איתכם