אורנה ברקת

תכנון משרדים - השפעת התכנון על תהליכי עבודה ותפוקת עובדים

לתכנון ועיצוב משרדים שמשקף היטב את התרבות הארגונית, את תהליכי העבודה ואת צרכי המחלקות יש השפעה דרמטית על התוצאות העסקיות שלכם.

תכנון משרד - איך זה עובד?

תכנון משרדים ועיצוב פנים לעסקים מתחיל תמיד בהיכרות

תספרו לנו על הצרכים הייחודיים של החברה שלכם ואנחנו נכוון ונשאל את השאלות הנכונות. נדבר על התרבות הארגונית ועל תהליכי העבודה במחלקות השונות, על האסטרטגיה העסקית והשיווקית שלכם, נראות החברה בערוצים השונים ועל הערכים בהם אתם מאמינים ולאורם פועלים. נצלול פנימה יחד אתכם כדי להגיע לפרוגרמה האופטימלית.

שילוב השראה ודימיון בעת תכנון משרדים

נחשוף בפניכם את המגמות העיצוביות העדכניות כיום בעולם בתחום עיצוב פנים לעסקים,  תכנון משרדים והעיצובים של החברות המובילות. נבין למה אתם מתחברים ואיזה כיוון עיצובי ישרת טוב יותר, מבחינה פונקציונאלית, את סביבת העבודה שלכם – גם סביבת העבודה הפרטית וגם סביבת העבודה המשותפת. נחלום יחד.

צרכים ארגוניים וצרכים אישיים

נרצה להכיר את סביבת העבודה של העובד ונשים לב לפרטים הדורשים את התייחסותנו בתחום תכנון משרדים ועיצוב פנים לעסקים– כאשר עובדים בתחומים שונים זקוקים לעיתים לפוקוס שונה בתכנון סביבת עבודתם. סביבת העובד דורשת מרחב של ריכוז לעומת הסביבה המשותפת שמייצרת מרחב של יצירה משותפת, חיבור וגיבוש חברתי, הנאה ואת תחושת הבית והנעימות שאנחנו מכוונים אליה בתכנון ועיצוב משרדים.

העתיד

נייחד זמן להבין מה השאיפות העסקיות שלכם ולמקום אליו אתם רוצים להגיע עם החברה בעוד מספר שנים מהיום.
בהתאם לאפיון המעמיק וההכרחי לתהליך עיצוב משרד מודרני נכין עבורכם מספר אופציות תכנוניות ונבחר ביחד את האופציה האופטימלית.

תכנון משרדים מפורט

לאחר שהסכמנו על התכנון העקרוני מתקדמים לתכנון מפורט, להכנת סט תכניות למכרז, בדיקת התכנות מול הקבלנים המבצעים בשטח וסגירת כל הפרטים.

התהליך כולו מבוצע ביעילות מקסימאלית שחוסכת לכם הרבה כסף. קרא עוד על "ליווי הפרוייקט"

בהמשך נפתח עבורכם קונספט עיצובי מפורט לעיצוב ומיתוג המשרד שייתמך בהמחשה ויזואלית באמצעות הדמיות קרא עוד על "עיצוב חידוש ומיתוג המשרד".

סטודיו אורנה ברקת ילווה אתכם לאורך כל התהליך.
באופן הזה תגיעו אל היעד בקלות רבה יותר, בלוח הזמנים שנקבע מראש ובתקציב המתוכנן.

נשמח לדבר איתכם