עיצוב משרד הייטק – חגיגה של תרבות תוססת במקום העבודה

7 בינואר 2021

כמה קיטרנו על הפקקים בדרך לעבודה ועל האופן ספייס הרועש. עכשיו כשעובדים מהבית, אנחנו מתגעגעים לאנשים מסביבנו, למסעדות, לדיונים ולחברים. הכתבה הבאה מתארת משרד שבו יש חגיגה של תרבות תוססת במקום העבודה. אולי לא הכל מושלם כמו שזה נראה אבל משרדי Unity בבריטון, האדריכל M Moser הינו עיצוב משרד הייטק מעורר השראה.

Unity חלקה מספר חללים בבנייני משרדים שונים ורצתה חלל אחד בין 4 קומות, שבו תוכל יוכלו העובדים להעצים את הקשר בינהם והחלל ישקף גם את הערכים של החברה הגלובליים וליצור חווית עובד גם בשטחי העבודה וגם בשטחי המשחקים.

תכנון משרד

 1. תכנון המשרד מייצר חוויה של חגיגה ואווירה תוססת.

 2. בקומה העליונה, בטרקלין המשחקים, מחכה חוויה של טכלוגיות VR מרשימות.

 3. בכל אחת מהקומות יש שטחי עבודה ושטחים ציבוריים מרכזיים שמיועדים ליצירת שיתוף ויצירתיות.
חיבור לאווירה המקומית 

ברייטון הינה עיירת חוף, והחוף שלה הינו אייקון. השטח הציבורי בכל קומה מזמין את העובדים לשיתוף וייצירתיות בהשראת בר בחוף הים, בהשראת ערכי החברה "Be Bold" להיות בולט.

טרקלין סוחף למסע של מציאות מדומה

טרקלין ה VR נמצא בסביבה גלויה המאפשרת ל Unity להציג טכנולוגיה חדשה כחלק ממסע המבקרים. הסוויטה כוללת חדר משחקים, אזור אימונים רב תכליתי, חדר ישיבות גדול וחדר ועידות וידאו.

בהדגשת החוויה הדיגיטלית, צוות הפרויקט קיבל את ההחלטה המודעת לסגור את טרקלין ה- VR עם ריהוט ושטיחים רכים, כך שהאורחים ירגישו בנוח ובטוח עם האוזניות. משטחים קשים מוגבלים וריהוט מרוחק.

כיכר במרכז התקרה נותרה חשופה. הרפסודה המותאמת אישית שתלויה מחלל זה, כוללת חיישני VR ברמה גבוהה וציוד אחר המאפשר את הסביבה הווירטואלית.

כדי להתאים אישית את מסע המשתמשים וליצור חוויות ייחודיות למבקרים, כל אחד מחללי הסוויטה הטכנולוגית מתחבר דרך דלפק הקבלה, אזור ההגעה וחדר חוויית העבודה.

עיצוב לובי הכניסה כעיצוב ממוקד קהילה

כדי לתמוך בתרבות במקום העבודה, האורחים נכנסים דרך אזור הקבלה לחלל האירועים הגדול עם בר אירוח במקום בשם Seagulls Rest. צוות ומבקרים יכולים להתעדכן עם משקה, להסתתר בתאים מאחור, או ליהנות מהטרקלין לצפייה באירועים על המסך ברמה הגבוהה מעל הדלפק המרכזי.

Seagulls Rest נותן מענה לערך החברה "משתמשים ראשונים" של Unity עם נגיעות מותאמות אישית הכוללות מקומות ישיבה מדורגים, ספסלי שיתוף פעולה וקיר פולארויד המציג עובדים חדשים לעמיתיהם.

פתרונות ריהוט גמישים מאפשרים להתאים את החלל בהתאם לצרכיו של כל אדם או צוות. 

יצירת מרחב כולל לתבניות עבודה שונות של משתמשים

כדי לתמוך באופן שבו אנשים עובדים בצורה היעילה ביותר, עיצוב הפנים של אזורי תחנות העבודה הוא ניטרלי ומושתק כדי ליצור תחושת רוגע כאשר נדרשת עבודה ממוקדת ומבוססת על משימות. ממחקר משתמשים, למדנו כי שיעור גבוה של עבודות "מטה ראש" מחייב שינוי ברור בין העבודה למרחב החברתי כדי למזער את הסחות הדעת.

אזורי ישיבות עם מגוון של טיפוסי חדרים כוללים צגים, הגדרות שולחן שונות, ערכת AV מותאמת אישית , לוחות ותחנות טעינה חשמליות מספקים מגוון פונקציות לבחירת הצוות.

שכונות עצמאיות עם איזון שווה של נקודות תה, חדרי ישיבות ומרחבי פריצה מטפחות את תרבות מקום העבודה ומעודדות את הצוות להתרועע ולבנות מערכות יחסים.

עיצוב חוויות באמצעות צבע

פלטת צבעים משפיעה על פיתוחה עם הבנה מעמיקה של סיפור המותג והיעדים העסקיים, ומרתקת את המשתמשים בכל החלל. כיוון שהעובדים מבוססים בעיקר בעבודה על שולחן, הטונים מושתקים ורגועים בחללי העבודה. פיצוצי צבע באזורי החיבור ובמרחבים החברתיים תומכים באינטראקציה באמצעות ניגודיות דינמית.

אזורי שירותים חשופים רוססו בוורוד מאובק, וקורות באדום כהה ומאובק. טיפול זה מאפשר שינוי טונאלי דרמטי כדי להשלים אפשרויות צבע נועזות אחרות בכל מקום העבודה. 

אם גם אתם רוצים עיצוב משרד הייטק תוסס, שמשתף את התרבות הפנים ארגונית והחיצונית, ומייצר חגיגה ושיתוף בין העובדים,

אנו כאן כדי לעזור לכם

נשמח לדבר איתכם

עיצוב פנים למשרד – משרדי Linkedin ב Empire State Building – עיצוב משרד מודרני וחוויתי

עיצוב הפנים למשרד LinkedIn בניו יורק, הינו עיצוב משרד חוויתי ותוסס ברוח המותג, המתאים לעובדים הצעירים מדור ה Z. המשרד כולו בכחול, אפור שחור, עם אלמנטים שגולפו כמו מתוך משחק שח ופינות נחבאות.

קרא עוד »

עיצוב משרד מודרני – עובדים בקפסולות, גמישות המרחב הציבורי, הקטנת שטח המשרד לעובד – איך עושים את זה?

משרד M Moser בוונקובר, המתמחה ב תכנון משרדים, הינו מעבדה לצורת עבודה במשרד שבו יש גמישות בלוחות הזמנים של העובדים. תכנון המשרד בוחן את המודל של עבודה מבוזרת – חלק מהעובדים עובדים בקפסולות, וחלקם 2-3 ימים עובדים מהבית. הקטנת שטח המשרד, וגמישות מירבית של החלל.

קרא עוד »

השארת תגובה

דברו איתנו
close slider

נשמח לדבר איתכם

  לקבלת המדריך עיצובים שמשפרים ביצועים והרשמה לרשימת הדיוור

  גלילה לראש העמוד

  נשמח לדבר איתכם

   לקבלת המדריך עיצובים שמשפרים ביצועים והרשמה לרשימת הדיוור

   רוצים לעצב משרד שהעובדים אוהבים להגיע אליו?
   השאירו פרטים וקבלו את המדריך המלא לעיצוב משרד היברידי לשנת 2022.

   צור קשר

   ​​​​​​​קבלו את המדריך עכשיו, בחינם!
   השאירו את הפרטים והמדריך בדרך אליכם!    הצטרפות לרשימת הדיוור

    דילוג לתוכן