מלון Colors Urbans בסלוניקי – מה שצבע ותכנון יכולים לעשות

26 בספטמבר 2019

בעיצוב בית המלון Colors Urbans  בסלוניקי היו לחברת Urban Soul Project שני אתגרים: עבודה עם מבנה רשום שתוכנן על ידי חסיד פרננדז וז'אק פליבר בשנת 1925, ועיצוב בית מלון עכשווי, על פי הסטנדרטים של המטייל המודרני. 

הייתי במלון והוקסמתי. חדרי המלון מודרניים, צבועים בצבעים מעניינים כמו טורכיז, כחול וסגול אבל הגוון הנבחר משרה רוגע. על קירות החדרים יש כתובות. בסך הכל הריהוט פשוט ולא יקר אבל המראה ססגוני ונעים.

הבניין נשקף הן לרחובות צימיסקי והן לאג'יו מינה. יש לו חזית בת שלושה חלקים עם פתחים רחבים ופילסטרים, גובה פנים גדול ופרוזדור מרכזי גדול. האלמנטים הדקורטיביים הייחודיים, יחד עם טיח התקרה, היו חייבים להישמר ולהישאר ברורים. הדרישה הזו היא שהביאה להתקנות מכניות נראות לעין בכל הבניין. יתר על כן, המעלית והמעקות בצבע נחושת הם מאפיין ייחודי של המבנה.

חלוקת כל חזית בשלושה חלקים הגדירה את מתווה התוכנית; שלושה חדרים מקדימה ומאחורי כל קומה וחדר מרכזי, הנפתח אל הפרוזדור המרכזי. הקבלה ממוקמת בקומת הקרקע ברחוב צימיסקי, ואילו "גן הבר", אזור ארוחת הבוקר, המשמש גם כבית קפה, ממוקם ברחוב אגיו מינה ופונה אל הרחוב, וניתן להיכנס אליו מהמדרחוב.

בקומה הראשונה ממוקמים משרדי המינהל, ספא וחללי העזר. החדרים תופסים שלוש קומות בעוד שיש תוכנית להרחיב לקומה הרביעית עם סוויטות.

עיצוב הפנים מפותח סביב רעיון החדר הנושאי. הנושאים (כמו טבע, מוסיקה, קולנוע, קומיקס, אסטרונומיה וספרים) הופכים כל חדר למיוחד במינו, ומבדיל ביניהם ביחס לעיצוב הרהיטים, צבעי הריצוף והקירות, הטפטים והאלמנטים הגרפיים בהם נעשה שימוש. הרהיטים עשויים מתכת ועץ והוא מותאם אישית לכל חדר.

מאפיין נוסף של המלון הוא חדרים גדולים יותר בהשוואה לחדרי המלון אחרים. מאפיין זה הוביל לפריסה חדשה אשר מאפשרת להציב את המיטה במרכז החדר ואת השולחן שמאחוריה, תוך שימוש במלתחות ומדפים פתוחים. התקרות הגבוהות אפשרו למקם מיטה נוספת  ואילו חלונות הרצפה עד התקרה לרוחב המלא של כל חדר, פותחים את החדרים לנוף העיר ומשפרים תחושה רחבה יותר של החלל, אפילו יותר רחוק.

הקבלה בקומת הכניסה והמעקה של המסדרון

עיצוב משרדים
עיצוב משרדים

איזור הקבלה למלון בקומת הכניסה והמעקה בכל קומה וקומה.

עיצוב משרדים
משרד מעוצב

4 חדרים מעוצבים, כל אחד בייחודיות שלו, אחד מהם עם 2 מיטות זוגיות אחד מעל השניה. אפשר לראות את הארון הפתוח בחדר הירוק עם האופניים.

חדר שינה מעוצב
חדר שינה מעוצב בצבע סגול
חדר שינה מעוצב
עיצוב משרדים

ולקינוח בית הקפה הפתוח לרחוב, שבו יש בר, שולחנות קטנים וגדולים

פינת אוכל לעובדים במשרד
עיצוב משרדים
פינת אוכל לעובדים במשרד
פינת ישיבה מעוצבת לעובדים במשרד
נשמח לדבר איתכם
עיצוב לובי במשרד מודרני

עיצוב פנים למשרד – משרדי Linkedin ב Empire State Building – עיצוב משרד מודרני וחוויתי

עיצוב הפנים למשרד LinkedIn בניו יורק, הינו עיצוב משרד חוויתי ותוסס ברוח המותג, המתאים לעובדים הצעירים מדור ה Z. המשרד כולו בכחול, אפור שחור, עם אלמנטים שגולפו כמו מתוך משחק שח ופינות נחבאות.

קרא עוד »

עיצוב משרד מודרני – עובדים בקפסולות, גמישות המרחב הציבורי, הקטנת שטח המשרד לעובד – איך עושים את זה?

משרד M Moser בוונקובר, המתמחה ב תכנון משרדים, הינו מעבדה לצורת עבודה במשרד שבו יש גמישות בלוחות הזמנים של העובדים. תכנון המשרד בוחן את המודל של עבודה מבוזרת – חלק מהעובדים עובדים בקפסולות, וחלקם 2-3 ימים עובדים מהבית. הקטנת שטח המשרד, וגמישות מירבית של החלל.

קרא עוד »

השארת תגובה

דברו איתנו
close slider

נשמח לדבר איתכם

  לקבלת המדריך עיצובים שמשפרים ביצועים והרשמה לרשימת הדיוור

  גלילה לראש העמוד

  נשמח לדבר איתכם

   לקבלת המדריך עיצובים שמשפרים ביצועים והרשמה לרשימת הדיוור

   רוצים לעצב משרד שהעובדים אוהבים להגיע אליו?
   השאירו פרטים וקבלו את המדריך המלא לעיצוב משרד היברידי לשנת 2022.

   צור קשר

   ​​​​​​​קבלו את המדריך עכשיו, בחינם!
   השאירו את הפרטים והמדריך בדרך אליכם!    הצטרפות לרשימת הדיוור

    דילוג לתוכן