כיצד COVID-19 ישפיע על מקום העבודה?

20 באפריל 2020

כמעט בלתי אפשרי לעבור יום בלי שנשמע על מגיפת הקורונה ואי אפשר להתעלם מההשפעה שיש לה על השווקים הגלובליים.

Covid- 19

בטווח המיידי מתמודדים מנהיגים ומנהלים עם החלטות קשות סביב המשך הפעילות העסקית והשינויים הנובעים מעצירת המגיפה. ארגונים סוגרים באופן זמני את משרדיהם או מעבירים את רוב העבודה הביתה. מפגשי זום הופכים להיות נפוצים. ההשפעה ארוכת הטווח על צורת העבודה המסורתית עשויה להיות עמוקה ועדיין לא ידועה. האם זה יהיה הזרז שמגדיר מחדש את מקום העבודה של העתיד? האם תינתן התמקדות מחודשת לשיטות עבודה יעילות וגמישות?

 

אנו חיים בתקופה של אי וודאות. לעסקים הנוקטים צעדים למזעור סיכונים תינתן הזדמנות ייחודית להבין את היתרונות של עבודה יעילה. שיטות עבודה יעילות יכולות לגרום לביצועים טובים יותר, להפחית ההיעדרות, להגדיל פרודוקטיביות, להפחית עלויות קשות ולהפחית את אחיזת הארגון. לאחר שחווינו את היתרונות הללו – האם מקום העבודה יחזור למצב הקדם-מגפתי או שימשיך להתפתח סביב הידע החדש?

 

בתקופה זו, ארגונים צריכים לאסוף נתונים כדי לקבל תובנות קריטיות סביב ביצועים, פרודוקטיביות ויעילות פרטנית וצוותים. פעולה זו תאפשר לעסקים למדוד את ההשפעה שיש על יעילות העבודה מהבית ועל שיתוף פעולה, יצירתיות, חדשנות ועבודת צוות. יש ערך עצום באיסוף הידע הזה ואגירתו בצורה יעילה. הנתונים שיאספו יעזרו לכם לקבל החלטות טרנספורמטיביות לגבי אסטרטגיית מקום העבודה ומודל התפעול שלכם.

ברצוננו לשמוע כיצד ההתפתחויות האחרונות משפיעות עליך או על העסק שלך, ועל כל שינוי שאתה עשוי לבצע כתוצאה מכך. אם תרצה לתרום, אנא שלח את הסיפור או המחשבות שלך אלינו info@imagepoint.co.il 

נשמח לדבר איתכם

עיצוב פנים למשרד – משרדי Linkedin ב Empire State Building – עיצוב משרד מודרני וחוויתי

עיצוב הפנים למשרד LinkedIn בניו יורק, הינו עיצוב משרד חוויתי ותוסס ברוח המותג, המתאים לעובדים הצעירים מדור ה Z. המשרד כולו בכחול, אפור שחור, עם אלמנטים שגולפו כמו מתוך משחק שח ופינות נחבאות.

קרא עוד »

עיצוב משרד מודרני – עובדים בקפסולות, גמישות המרחב הציבורי, הקטנת שטח המשרד לעובד – איך עושים את זה?

משרד M Moser בוונקובר, המתמחה ב תכנון משרדים, הינו מעבדה לצורת עבודה במשרד שבו יש גמישות בלוחות הזמנים של העובדים. תכנון המשרד בוחן את המודל של עבודה מבוזרת – חלק מהעובדים עובדים בקפסולות, וחלקם 2-3 ימים עובדים מהבית. הקטנת שטח המשרד, וגמישות מירבית של החלל.

קרא עוד »

השארת תגובה

דברו איתנו
close slider

נשמח לדבר איתכם

  לקבלת המדריך עיצובים שמשפרים ביצועים והרשמה לרשימת הדיוור

  גלילה לראש העמוד

  נשמח לדבר איתכם

   לקבלת המדריך עיצובים שמשפרים ביצועים והרשמה לרשימת הדיוור

   רוצים לעצב משרד שהעובדים אוהבים להגיע אליו?
   השאירו פרטים וקבלו את המדריך המלא לעיצוב משרד היברידי לשנת 2022.

   צור קשר

   ​​​​​​​קבלו את המדריך עכשיו, בחינם!
   השאירו את הפרטים והמדריך בדרך אליכם!    הצטרפות לרשימת הדיוור

    דילוג לתוכן